Blog

3D Seramik Duvar Kaplaması

3D Seramik Duvar Kaplaması

3D SERAMİK DUVAR KAPLAMASI NEDİR?

3D seramik duvar kaplaması çeşitli ebat ve renklerdeki seramiklerin üçüncü boyut katılarak yüzeyinde çeşitli rölyef çalışmaları veya girinti çıkıntı oluşturmak süretiyle imal edilmesi demektir.

3D DERAMİK DUVAR KAPLAMASININ AVANTAJLARI 

Kafe restoran lobi veya oturma odaları gibi mekanlar da görselliği ön plana çıkması istenen herhangi bir duvar veya bankonun kaplanarak derinlikli bir görsel oluşturması sağlanabilir.

Diğer malzemelere göre daha dayanıklı ve estetik olmasından dolayı 3D seramik duvar kaplamaları tercih sebebi olmaktadır. Çok çeşitli doku, ebat ve renklerde yapılabilmesi de bu ürünü cazip hale getirir. Ayrıca montajı ve bakımı da çok kolaydır.  

3D SERAMİK DUVAR KAPLAMASI SEÇMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR  

Mutfağınızda, banyonuzda, yatak odanızda, oturma odanızda Restoran ve bar duvarlarında otellerde kullanmayı düşündüğünüz ürünleri seçmeden önce doğru mekana doğru ürün seçmeniz gerekmektedir.

Örneğin sürekli suya maruz kalacak duş içinde kullanabileceğiniz 3D seramik duvar kaplaması derz verilebilir olmalıdır. Çünkü derzsiz düşünecek malzemelerin arasında mutlaka boşluklar kalacak ve su bu boşluklardan nüfus ederek arkadaki duvarın nemlenmesine sebebiyet verecektir. Ayrıca böyle bir mekan da kullanacağımız formda yani rölyefleri suyun akış yönünün tersine bu nedenle çalıştığınız firmanın deneyimli bir firma olmasına özen gösteriniz.

Sizde kaliteli ve şık 3D Seramik duvar kaplaması kullanmayı düşünüyorsanız çeyrek aşırı aşkın tecrübemizle mutlaka mağazamızı ziyaret etmelisiniz.

3D SERAMİK DUVAR KAPLAMASI FİYATLARI

3D Seramik Duvar Kaplaması fiyatları kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

3D Seramik Kaplama fiyatları seramik ürünlerinin özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermekle birlikte normal standart ürünlere nazaran görece biraz pahalıdır.

3D SERAMİK DUVAR KAPLAMALARININ ÖZELLİKLERİ

3D seramik kaplamalarının çeşitli özellikleri vardır.Diğer kaplamalardan farklı olarak sürtünmeden dolayı statik elektrikle yüklenmezler.

Örneğin; Banyodaki musluklara dokunduğunuzda zaman zaman çok rahatsız edici elektrik çarpmaları olabilir. Seramik malzemeler statik elektrik üretmedikleri gibi iyi bir yalıtkan oldukları için bu tür sorunlar yaşatmaz .

Seramikler üzerleri yüksek ısıda cam sır kaplanmış olduğundan suyu emer, su geçirmezdir. Çok sayıda alerji, hastalıktan sorumlu olan mikroplar, toz akarlarının neredeyse hiç hayatta kalma şansları yoktur. Bakteri ve mikrop tutmaz hijyeniktir.

Seramik malzemelerin en önemli özelliklerinden biride bakımının ve temizliğinin kolay olmasıdır, ayrıca çevre dostu ve geri dönüşümü mümkün malzemelerdir.

                Uzun ömürlü olması çevre korunmasına katkıda bulunur. Ultraviyoleye dayanıklı renk değiştirmezdir.

3D SERAMİK DUVAR KAPLAMALARI NEDEN KULLANILMALIDIR ?

Günümüzde mekan tasarımları çok estettik şekilde yapılmakta ve teknolojik yeniliklerle birlikte çok yeni ürünler de dekorasyonlarda kullanılmaktadır.

Ancak yüzyıllardır kullanılan seramik kaplamaların yeri bir başkadır.

Modern tasarımlarla beraber seramik sektöründe gelişmiş ve yeni ihtiyaçlara model, ebat ve renk olarak cevap verebilmiştir. Firmamızın ürettiği el yapımı 3D seramikler 2 m boya kadar tek parça üretilmekle buda kesintisiz bir görüntü, pürüzsüz bir yüzey ve kolay montaj imkanı vermektedir.

Seramik sadece dayanıklı yüzey kaplaması olmaktan çıkmış 3D Seramik tasarımları ile estetik ve modern mekanlar oluşturmada kolaylık sağlanmıştır.   

Hayatınızın
Her Köşesini
Mozaik ile Renklendirin.

WhatsApp'a yaz
Whatsapp 'a yaz